Kód: 165 | Značka: Antonín Matek

Hovězí polévková žebra

151 Kč / 500g
Skladem

Hovězí polévková žebra Angus, chlazená, vakuově balená, 1 balení cca 0,5 kg

302 Kč/kg

Kategorie: Hovězí

Vakuově balená, chlazená hovězí polévková žebra z mladých býků plemene Aberdeen Angus z farmy v oblasti Krkonoš. Hovězí maso tohoto plemeno je charakteristické svou typickou chutí, křehkostí a šťavnatostí díky nitkovitému ukládání tuku do svaloviny. Uvedená cena je za 500g a výsledná cena bude stanovena dle aktuální hmotnosti balíčku.

Minimální trvanlivost a způsob skladování jsou uvedeny na obale.

Země původu: ČR

Tradice sahá už do roku 1548, od kdy je v městské kronice datována zmínka o řeznickém rodu Matků. Od té doby fungovala v tomto objektu řeznická výroba a vystřídalo se tu mnoho generací Antonínů Matků – řezníků.  A. Matek starší, otec současného majitele, se před revolucí pustil do obchodu s masem alespoň pod hlavičkou Jednoty, kdy provozoval pojízdnou prodejnu. V roce 1991 byla opět založena firma Antonín Matek, Řeznictví a uzenářství. Stávající výrobna se během 90. let výrazně rozšířila a v Labské ulici byly přistavěny jatky.

Naším základním cílem je udržet klasickou kvalitní uzenářskou výrobu, která je založena na tradičních technologických postupech masného a uzenářského průmyslu.

Vyrábíme především sortiment klasických uzenářských výrobků a také speciality, jak na gril a party, tak i mimořádnou dárkovou výrobu.